VETS Long Reach Vaccinator, jest to samo uzupełniająca automatyczna strzykawka weterynaryjna. Strzykawka ta, umocowana na długim zintegrowanym wysięgniku o dl. 710 mm, jest bardzo lekka, waży zaledwie 385 gr.


VETS Long Reach Vaccinator, którego głównym zastosowaniem jest wykonywanie szczepień trzody chlewnej, jest rezultatem współpracy z zespołem lekarzy weterynarii.


Praktyka wykazała, że dzięki dużym zaletom tego systemu, znalazł on też powszechne zastosowanie przy szczepieniu innej trzody hodowlanej takiej jak krowy, owce i kozy. Najważniejsza zaletą tego systemu jest długość, umożliwiająca wykonywanie iniekcji bez konieczności bliskiego kontaktu ze szczepionym zwierzęciem. Ten ergonomiczny aspekt systemu jest bardzo istotny szczególnie wtedy, kiedy w krótkim czasie należy zaszczepić dużą ilość zwierząt.

VETS Long Reach Vaccinator

Standardowo jest VETS Long Reach Vaccinator przystosowany do dawki 2 ml, ale w szczególnych przypadkach istnieje możliwość zmniejszania wielkości dawki leku za pomocą prostego reduktora w stopniach od 2,00 ml, 1,50 ml, 1,00 ml do 0,75 ml.

Pobieranie leku do strzykawki odbywa się z flakonu osadzonego w uniwersalnym mocowaniu butelkowym bezpośrednio na strzykawce lub poprzez podłączenie

wężykiem zasysającym. Na strzykawce jest również możliwe bezpośrednie osadzenie

flakonu o pojemności od 20 do 250 ml.

VETS Long Reach Steripump

  1. sterylne opakowanie zawiera jedna sztukę

• gwarantuje bardzo dokładną dawkę leku

Jednorazowy zestaw do iniekcji VETS Long Reach Vaccinator i VETS Pullet funkcjonuje z następującymi standardowymi połączeniami :

Połączenia mobilne

Zwykłe połączenia

Zapewniają użytkownikowi większą mobilność konieczną w przypadku wykonywania wysokiej jakości zastrzyków – butlę z płynem iniekcyjnym można z łatwością przenosić w pozycji do góry nogami w kieszeni użytkownika lub zawieszoną na ramieniu

Za pomocą rurki ssącej włożonej przez nakrętkę. Pozwala to na pewną mobilność i jest często wykorzystywane w szczepieniach starszego drobiu przeciwko chorobie Mareka.

VETS Long Reach Vaccinator + VETS Long Reach Marker

VETS Long Reach Vaccinator

Homeindex.htmlindex.htmlshapeimage_15_link_0
VETS LR Vaccinatorshapeimage_16_link_0
VETS Pulletvets_pullet.htmlvets_pullet.htmlshapeimage_18_link_0
VETS LR Markervets_lr_marker.htmlvets_lr_marker.htmlshapeimage_19_link_0
VETS System vets_system.htmlvets_system.htmlshapeimage_22_link_0
Galeriagaleria/galeria.htmlgaleria/galeria.htmlshapeimage_23_link_0
Dealerzydealerzy.htmldealerzy.htmlshapeimage_25_link_0
Kontaktkontakt.htmlkontakt.htmlshapeimage_27_link_0
Agrokulturaagrokultura.htmlagrokultura.htmlshapeimage_32_link_0